Rejestracja na kurs "Poszukiwanie informacji i ocena wiarygodności, bazy danych"

serdecznie zapraszamy do udziału w ostatnim kursie realizowanym w ramach projektu Ars Docendi - rozwój kompetencji dydaktycznych kadry Uniwersytetu Jagiellońskiego pt. Poszukiwanie informacji i ocena wiarygodności, bazy danych.

Cele kursu: Doskonalenie kompetencji w zakresie pozyskiwania, oceny i weryfikacji informacji naukowej oraz przygotowanie do podejmowania działań prowadzących do rozwijania tych kompetencji u studentów
prowadzący: dr hab. Remigiusz Sapa, prof. UJ
termin: 26 października 2019 r. (sobota)
godzina: 9:00-13:45
miejsce: Wydział Zarządzania i Komunikacji Społecznej, ul. Łojasiewicza 4, sala nr 3.119
Sylabus kursu

Wszystkich zainteresowanych udziałem w kursie, prosimy o rejestrację poprzez formularz (rejestracja potrwa od 17 do 23 października br.)

Oferta skierowana jest do osób prowadzących zajęcia ze studentami naszej Uczelni, które będą mogły wykorzystać zdobyte umiejętności we własnej praktyce dydaktycznej. Po zakończeniu kursu otrzymają Państwo certyfikaty. Kurs jest nieodpłatny.