Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Aktualności

Nawigacja okruszkowa Nawigacja okruszkowa

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Tydzień Jakości Kształcenia 2021

Tydzień Jakości Kształcenia 2021

Serdecznie zapraszamy do udziału w wydarzeniach przygotowanych w ramach Tygodnia Jakości Kształcenia 2021.

Całą społeczność akademicką naszego Uniwersytetu serdecznie zapraszamy do udziału w nadchodzącym Tygodniu Jakości Kształcenia.W tym roku po raz pierwszy został on zaplanowany jako cykl wydarzeń online. Ósma już edycja tego przedsięwzięcia odbędzie się w dniach 12-16 kwietnia 2021 r.

W tegorocznym programie udało się zgromadzić ponad 40 warsztatów i wykładów poświęconych m.in. skutecznemu nauczaniu i uczeniu się na odległość, a także pomocnym do tego nowoczesnym narzędziom i metodom dydaktycznym. Pierwszy dzień Tygodnia Jakości Kształcenia zainaugurują trzy plenarne panele dyskusyjne z udziałem zaproszonych ekspertów poświęcone: ścieżce awansu dydaktycznego, metodom kształcenia akademickiego oraz możliwościom rozwoju projektów edukacyjnych w ramach konsorcjum Una Europa.

Na program wydarzenia w kolejnych dniach składają się: warsztaty, szkolenia, wykłady, debaty oraz konkursy służące podnoszeniu kompetencji dydaktycznych i umiejętności studiowania, skierowane zarówno do pracowników Uczelni, jak i doktorantów oraz studentów. Studenci dodatkowo będą mieli okazję wziąć udział w Targach Pracy trwających w tym samym terminie. Specjalne miejsce znajdzie się na: wykłady naszych mistrzów, pomocne w zdalnym nauczaniu materiały oraz wirtualne wycieczki po zakamarkach naszej Uczelni.

Zapraszamy do zapoznania się z pełnym programem wydarzenia: PROGRAM
 
Udział w wydarzeniach możliwy będzie po dokonaniu rejestracji, która odbywać się będzie w terminie 22 marca - 4 kwietnia, a zaproszenia do spotkań na platformie MS Teams rozsyłane będą do zarejestrowanych osób w dniach 7-9 kwietnia br.

Platforma rejestracyjna zostanie udostępniona na stronie: tjk.uj.edu.pl w dniu 22 marca, o godz. 10.00.

Udział w Tygodniu Jakości Kształcenia to dobra sposobność, aby przejść inspirujące i motywujące do twórczej pracy szkolenia, podzielić się doświadczeniami ostatnich miesięcy oraz wspólnie o nich porozmawiać.

Serdecznie zapraszamy.