Dydaktyczne Dygresje - spotkanie drugie

Zapraszamy na kolejny webinar w ramach Dydaktycznych Dygresji. 18 listopada o godz. 11:00 dr hab. Anna Sajdak-Burska, prof. UJ poprowadzi spotkanie pt. "Hospitalizacja zajęć. Narzędzie kontroli czy instrument wsparcia?". Wydarzenie odbędzie się zdalnie na platformie MS Teams.

Drugie spotkanie w ramach Dydaktycznych Dygresji poświęcone będzie tematyce hospitalizacji.
Pani dr hab. Anna Sajdak-Burska, prof. UJ, kierownik Zakładu Pedagogiki Szkolnej i Dydaktyki Akademickiej zaprosi do rozmowy na temat wsparcia nauczyciela akademickiego w formie wzajemnych wizyt. Podjęte zostaną kwestie prowadzenia hospitacji wspierających, od ich celów po organizację oraz działania przed i po odwiedzinach u innego nauczyciela akademickiego na jego zajęciach ze studentami.

Wszelkie informacje o spotkaniach oraz materiały z webinarów umieszczane są w zespole MS Teams Dydaktyczne Dygresje. Wsparcie nauczyciela akademickiego - dostęp poprzez link lub kod: h33t6v4

Gorąco zachęcamy do dołączenia do zespołu i uczestnictwo w wydarzeniu!

plakat - Hospitalizacja zajęć. Narzędzie kontroli czy instrument wsparcia?