Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Aktualności

Nawigacja okruszkowa Nawigacja okruszkowa

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Kolejne spotkanie w ramach Dydaktycznych Dygresji

serdecznie zapraszamy do udziału w kolejnym webinarze z cyklu Dydaktycznych Dygresji pt. "Możliwości rozwoju w roli nauczyciela akademickiego. Propozycja", który odbędzie się 20 stycznia br. (piątek), w godz. 11:00-12:00.

Panie: dr hab. Anna Sajdak-Burska, prof. UJ, dr Małgorzata Turczyk i dr Iwona Maciejowska, prof. UJ chciałyby porozmawiać nie tylko na temat codzienności dydaktycznej, ale i o świadomie budowanej ścieżce rozwoju w tej części naszej aktywności zawodowej, licząc na dostrzeżenie w działaniach podejmowanych w celu doskonalenia własnego warsztatu dydaktycznego m. in. szansy na większy komfort własnej pracy i nauki studentów, większą skuteczność, a mniejszą frustrację. Dzięki projektowi Doskonałość Dydaktyczna Uczelni, Prelegentki mają dla Państwa pewną propozycję do wykorzystania już w semestrze letnim.

Przypominamy, że wszystkie informacje dotyczące spotkań organizowanych w ramach Dydaktycznych Dygresji zamieszczone są w zespole MS Teams Dydaktyczne Dygresje. Wsparcie nauczyciela akademickiego - dostęp poprzez kod: h33t6v4 lub link

Serdecznie zapraszamy do udziału w spotkaniu i dyskusji!

 

Pliki do pobrania
pdf
Plakat DD - Możliwości rozwoju w roli nauczyciela akademickiego. Propozycja