power aktualności

Rejestracja na kursy POWER

Informacje na temat konferencji

29.08.2018
Zachęcamy do zapoznania się z informacjami na temat konferencji zamieszczonymi na innych portalach.

Panel dyskusyjny podczas konferencji

28.08.2018
Podczas konferencji odbędzie się panel dyskusyjny pt. "Jak docenić dydaktykę akademicką?", który poprowadzi prof. dr hab. Anna Janus-Sitarz z Uniwersytetu Jagiellońskiego.
power aktualności

Wolne miejsca na kursie Web 2.0

27.08.2018
Serdecznie zapraszamy Państwa do rejestracji na kurs Web 2.0 w dydaktyce.
aktualności konferencja

Publikacja po II konferencji "Ars Docendi - rozwijanie kompetencji dydaktycznych nauczycieli akademickich i doktorantów."

27.08.2018
Zachęcamy Państwa do zapoznania się z publikacją "Rozwijanie kompetencji nauczycieli akademickich. Wybrane praktyki" pod redakcją dr Iwony Maciejowskiej oraz dr hab. Anny Sajdak-Burskiej.

Pierwsza edycja kursów w ramach projektu za nami

20.07.2018
dziękujemy za udział w pierwszej edycji projektu Ars Docendi - rozwój kompetencji dydaktycznych kadry Uniwersytetu Jagiellońskiego.