Uwaga! Poniżej znajdują się archiwalne aktualności, przejdź na stronę główną, aby zapoznać się z najnowszymi wiadomościami.

Zaproszenie na warsztaty pt. "Wykładowca twórcą - nagrywanie i stosowanie materiałów dydaktycznych w postaci filmów wideo"

Serdecznie zapraszamy doktorantów i nauczycieli akademickich UJ i CM UJ do uczestnictwa w warsztatach "Wykładowca twórcą - nagrywanie i stosowanie materiałów dydaktycznych w postaci filmów wideo".

Pierwsze zajęcia już w najbliższy piątek, 9 marca w godz. 12:15-14:30. Szczegóły dotyczące kursu, w tym sylabus i terminy zajęć, są dostępne w zakładce „Warsztaty”.

Wymaganie wstępne:

Podstawowa umiejętność obsługi MS PowerPoint oraz platformy PEGAZ.

Dobra znajomość języka angielskiego (materiały w języku angielskim).

Uczestnicy muszą dysponować własnym laptopem wyposażonym w:

· system operacyjny Windows 8 lub 10,
· kamerę internetową,
· program MS Office (minimum w wersji 2013),

· dostępem do sieci Eduroam (eduroam.uj.edu.pl/)

· słuchawki z mikrofonem.​​​​​​

Do zapisu na kurs zapraszamy doktorantów, którzy ukończyli już Kurs podstawowy lub analogiczny w Ars Docendi lub na swoim Wydziale.

Osoby zainteresowane uczestnictwem w kursie prosimy o kontakt za pośrednictwem maila: ars.docendi@uj.edu.pl