Uwaga! Poniżej znajdują się archiwalne aktualności, przejdź na stronę główną, aby zapoznać się z najnowszymi wiadomościami.

Oferta warsztatów Ars Docendi w semestrze letnim 2017/2018

Aktualnie przygotowujemy ofertę kolejnych warsztatów dydaktycznych Ars Docendi UJ na semestr letni 2017/2018. Wkrótce na stronie pojawią się szczegółowe informacje o poszczególnych zajęciach oraz terminy rejestracji, dlatego zachęcamy do regularnego odwiedzania zakładki Warsztaty/Oferta.

Planowane kursy:

• „Elementy retoryki"  wyłącznie dla nauczycieli akademickich (od kwietnia 2018 r.)
    - Prowadzący: mgr Stanisław Świder

• „Etykieta nauczyciela akademickiego”wyłącznie dla doktorantów (maj 2018 r.)
    - Prowadząca: dr hab. Brygida Kuźniak

• „Jak zaprojektować kurs – kierunki humanistyczne i społeczne”wyłącznie dla doktorantów
    - Prowadząca: dr hab. Anna Sajdak

• „Metody aktywizujące – kierunki humanistyczne i społeczne”  – wyłącznie dla doktorantów.

Na kursy modułowe zapraszamy doktorantów, którzy ukończyli już kurs podstawowy w Ars Docendi lub na swoim Wydziale.

O możliwości rejestracji na zajęcia będziemy także informować Państwa drogą mailową.

Data opublikowania: 08.03.2018
Osoba publikująca: Aleksandra Legęć