aktualności warsztaty

Ważna informacja - kontakt z biurem

12.03.2020
W związku z podjęciem działań zapobiegających rozprzestrzenianiu się koronawirusa zespół Biura Doskonalenia Kompetencji realizuje zadania wyłącznie w trybie zdalnym.

Zakończenie Projektu

31.10.2019
Szanowni Państwo, uprzejmie informujemy, że dnia 31 października 2019 r. zakończyliśmy realizację Projekt POWER Ars Docendi - rozwój kompetencji dydaktycznych kadry Uniwersytetu Jagiellońskiego.
power aktualności

Rejestracja na kurs "Poszukiwanie informacji i ocena wiarygodności, bazy danych"

17.10.2019

Zapisy na warsztaty dydaktyczne Ars Docendi

16.10.2019
Szanowni Państwo, uprzejmie informujemy, iż dnia 16 października 2019 r. o godz. 9:00 rozpoczęła się rejestracja na kursy modułowe.

Zapisy na warsztaty dydaktyczne Ars Docendi

01.10.2019
Serdecznie zapraszamy do udziału w warsztatach dydaktycznych Ars Docendi, służących zdobywaniu, poszerzaniu i aktualizacji wiedzy w zakresie dydaktyki akademickiej.
aktualności wydarzenia warsztaty

19.04.2019