Dydaktyczne Dygresje: By Your Command. AI in Higher Education

O sztucznej inteligencji – i kwestii jej wykorzystania w procesie dydaktycznym na akademickim poziomie – będzie mowa podczas dziewiątego spotkania z cyklu "Dydaktycznych Dygresji". Zachęcamy do udziału i zaangażowania w dyskusję! Webinarium prowadzone będzie w języku angielskim.

Termin: 24 marca br. (piątek), godz. 11:00-12:00
Rekrutacja na kurs Podstawy dydaktyki akademickiej - warsztaty Ars Docendi
aktualności warsztaty

Rekrutacja na kurs Podstawy dydaktyki akademickiej - warsztaty Ars Docendi

Uprzejmie informujemy, iż 7 marca 2023 r. o godz. 9:00 rozpoczęła się rejestracja na kurs Podstawy dydaktyki akademickiej - warsztaty Ars Docendi.

Dydaktyczne Dygresje: Otwarta edukacja w sferze wirtualnej

Przed nami ósme spotkanie w cyklu "Dydaktycznych Dygresji". Najbliższy webinar pt. Otwarta edukacja w sferze wirtualnej. Jak wykorzystać kursy MOOC w kształceniu studentów odbędzie się już w piątek 10 marca, godz. 11:00-12:00.

Dydaktyczne Dygresje: Neuroróżnorodność studentów

Siódme spotkanie tego sezonu "Dydaktycznych Dygresji" poświęcone będzie dobrym praktykom w pracy z osobami neuroróżnorodnymi i ich potrzebom dydaktycznym. Zapraszamy!

Termin: 24 lutego br. (piątek), w godz. 11:00-12:00
aktualności dydaktyczne dygresje

Dydaktyczne Dygresje: "Projekt X"

To już szóste spotkanie w tym sezonie cyklu. Zachęcamy do udziału w webinarium pod intrygującym tytułem „Projekt X” – autorska metoda kształcenia przyszłych nauczycieli akademickich na rzecz zrównoważonego rozwoju.

Termin: 10 lutego br. (piątek), w godz. 11:00-12:00

Kolejne spotkanie w ramach Dydaktycznych Dygresji

serdecznie zapraszamy do udziału w kolejnym webinarze z cyklu Dydaktycznych Dygresji pt. "Możliwości rozwoju w roli nauczyciela akademickiego. Propozycja", który odbędzie się 20 stycznia br. (piątek), w godz. 11:00-12:00.