Kolejne spotkanie w ramach Dydaktycznych Dygresji

Już 2 grudnia o godz. 11:00 odbędzie się trzeci z kolei webinar z cyklu Dydaktycznych Dygresji. Tym razem prezentację wygłosi dr Olga Mastela z Wydziału Filologicznego UJ pochylając się nad tematem metody projektów w praktyce.

Dydaktyczne Dygresje - spotkanie drugie

Zapraszamy na kolejny webinar w ramach Dydaktycznych Dygresji. 18 listopada o godz. 11:00 dr hab. Anna Sajdak-Burska, prof. UJ poprowadzi spotkanie pt. "Hospitalizacja zajęć. Narzędzie kontroli czy instrument wsparcia?". Wydarzenie odbędzie się zdalnie na platformie MS Teams.

Dydaktyczne Dygresje w semestrze zimowym 2022/2023

Pierwsze spotkanie w ramach nowego sezonu Dydaktycznych Dygresji odbędzie się 4 listopada 2022 r. Prezentację wygłosi dr Iwona Maciejowska, prof. UJ przewodnicząca Rady na rzecz Doskonalenia Dydaktyki Akademickiej Ars Docendi.
aktualności teaching slam

Finał konkursu Teaching Slam

W dniu 24 października 2022 roku w Bibliotece Jagiellońskiej odbył się finał III edycji konkursu Teaching Slam – forum wymiany dobrych praktyk w dydaktyce akademickiej.
Znamy już finalistów III edycji konkursu Teaching Slam
aktualności teaching slam

Znamy już finalistów III edycji konkursu Teaching Slam

Jury konkursowe zdecydowało, jakie wystąpienia zostaną zaprezentowane na finale Teaching Slam - forum wymiany dobrych praktyk w dydaktyce akademickiej
Zapisy na warsztaty dydaktyczne Ars Docendi
aktualności warsztaty

Zapisy na warsztaty dydaktyczne Ars Docendi

Uprzejmie informujemy, iż 11 października 2022 r. o godz. 9:00 rozpoczęła się rejestracja na kursy prowadzone w ramach warsztatów dydaktycznych Ars Docendi prowadzonych w semestrze zimowym 2022/2023.