aktualności konferencja

Publikacja po II konferencji "Ars Docendi - rozwijanie kompetencji dydaktycznych nauczycieli akademickich i doktorantów."

27.08.2018
Zachęcamy Państwa do zapoznania się z publikacją "Rozwijanie kompetencji nauczycieli akademickich. Wybrane praktyki" pod redakcją dr Iwony Maciejowskiej oraz dr hab. Anny Sajdak-Burskiej.

Pierwsza edycja kursów w ramach projektu za nami

20.07.2018
dziękujemy za udział w pierwszej edycji projektu Ars Docendi - rozwój kompetencji dydaktycznych kadry Uniwersytetu Jagiellońskiego.
power aktualności

Rekrutacja na warsztaty w ramach projektu "Ars Docendi - rozwój kompetencji dydaktycznych kadry Uniwersytetu Jagiellońskiego"

18.07.2018
Serdecznie zapraszamy do udziału w kursach realizowanych w ramach projektu "Ars Docendi - rozwój kompetencji dydaktycznych kadry Uniwersytetu Jagiellońskiego".
aktualności wydarzenia

III Konferencja "Ars Docendi - rozwijanie kompetencji dydakycznych nauczycieli akademickich i doktorantów"

13.06.2018
Serdecznie zapraszamy do udziału w III konferencji Ars Docendi – rozwijanie kompetencji dydaktycznych nauczycieli akademickich i doktorantów.

Który kurs wybrać?

08.06.2018
Jeśli zastanawiają się Państwo nad wyborem odpowiedniego kursu dla siebie, prosimy skorzystać z poniższych krótkich opisów.

Terminy nowych kursów

05.06.2018
Poniżej zamieszczamy terminy nadchodzących kursów.