Tydzień Jakości Kształcenia 2021

Tydzień Jakości Kształcenia 2021

Serdecznie zapraszamy do udziału w wydarzeniach przygotowanych w ramach Tygodnia Jakości Kształcenia 2021.
aktualności konferencja

Otwarcie rejestracji na konferencję „Ars Docendi” 2021!

Znamy już termin tegorocznej konferencji – to 20-21 września 2021

Profesjonalizacja roli nauczyciela akademickiego

Jest nam niezmiernie miło przekazać informację, że publikacja pt. "Profesjonalizacja roli nauczyciela akademickiego" (ISBN: 978-83-233-4818-4) pod redakcją dr hab. Anny Sajdak-Burskiej, prof. UJ oraz dr Iwony Maciejowskiej została wydana. Jeszcze raz bardzo dziękujemy wszystkim autorom za owocną współpracę.
aktualności warsztaty

Zdalne formy nauczania - zestawienie materiałów

Szanowni Państwo, w związku z przeciwdziałaniem rozprzestrzenianiu się wirusa SARS-CoV-2 wśród społeczności akademickiej Uniwersytetu Jagiellońskiego, decyzją Władz Uniwersytetu Jagiellońskiego do 25 marca wstrzymane zostały wszystkie zajęcia dydaktyczne. Aby ograniczyć skutki czasowego zawieszenia zajęć – przede wszystkim opóźnienia w realizacji programu, nauczyciele zobowiązani są do stosowania zdalnych form nauczania.
aktualności warsztaty

Odwołanie warsztatów