Doskonalenie kompetencji

więcej o Teaching Slam

Konferencja Ars Docendi - podsumowanie

11.12.2018
III konferencja "Ars Docendi - rozwój kompetencji dydaktycznych nauczycieli akademickich i doktorantów" dobiegła końca.
więcej o Konferencja Ars Docendi - podsumowanie

13.06.2018
Serdecznie zapraszamy do udziału w III konferencji Ars Docendi – rozwijanie kompetencji dydaktycznych nauczycieli akademickich i doktorantów.
więcej o III Konferencja "Ars Docendi - rozwijanie kompetencji dydakycznych nauczycieli akademickich i doktorantów"

24.05.2018
Prezentacja dr Iwony Maciejowskiej z konferencji pt. Modernizacja systemu oświatowego - propozycje zmian i wdrażania dobrych praktyk edukacyjnych, organizowanej przez Uniwersytet Pedagogiczny w Krakowie.
więcej o Prezentacja z konferencji pt. Modernizacja systemu oświatowego - propozycje zmian i wdrażania dobrych praktyk edukacyjnych