Doskonalenie kompetencji

Przedmiotem Konkursu było wygłoszenie autorskiej prezentacji na temat dydaktyki akademickiej, a w szczególności na temat przykładów dobrej praktyki z zakresu nauczania i uczenia się na Uniwersytecie Jagiellońskim.

Jury Konkursu wyłoniło trzech laureatów Konkursu:

• I miejsce - dr Łukasz Hajduk (Wydział Filozoficzny), Zabawa w akademickiej praktyce,
  • II miejsce - mgr Jerzy Jaskuła (Wydział Lekarski), Gry Symulacyjne: grywalizacja, symulacja medyczna i edukacja,
  • III miejsce - dr Małgorzata Pietrzak (Wydział Geografii i Geologii), Edukacja transmedialna.

Dodatkowo uczestnicy wydarzenia zagłosowali na Nagrodę Publiczności, którą zdobyła dr Agnieszka Śliwka (Wydział Nauk o Zdrowiu), Układanka z plakatów, czyli modyfikacja metody dydaktycznej JIGSAW.

Serdecznie Gratulujemy!