Koniec naboru prezentacji - trwa rejestracja słuchaczy

Tegoroczny program naszych obrad nabiera już ostatecznych kształtów. Zakończyliśmy nabór oraz kwalifikację zarówno streszczeń wystąpień ustnych, jak i zgłoszeń do sesji posterowej. Konferencja odbędzie się w dniach 20-21 września 2021 r.

Serdecznie dziękujemy za Państwa zainteresowanie tegoroczną edycją. Komitet Naukowy zapoznał się z opisami kilkudziesięciu propozycji 15-minutowych referatów, ponad dziesięciu półtoragodzinnych warsztatów, a także kilkunastoma propozycjami plakatów. Już ok. 50 osób zarejestrowało się zaś jako słuchaczki i słuchacze konferencyjnych obrad.

Mamy nadzieję, że przy tak dużym zainteresowaniu konferencją udało nam się rozesłać do wszystkich, którzy zechcieli wziąć w niej udział z własnymi wystąpieniami, indywidualne wiadomości potwierdzające kwalifikację ich zgłoszeń. Jeśli do kogoś z Państwa nie dotarły potrzebne informacje bądź odpowiedzi na skierowane do nas pytania, bardzo prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny.

Dalsze aktualności dotyczące programu będą pojawiać się na naszej stronie internetowej jeszcze w bieżącym miesiącu, zaś we wrześniu przekażemy Państwu link umożliwiający rejestrację na wybrane warsztaty oraz udział w obradach.
Przed rozpoczęciem konferencji umieścimy tu także galerię zakwalifikowanych plakatów.

Tymczasem zaś życzymy udanych urlopów i spokojnego przygotowywania konferencyjnych prezentacji. Zespół organizacyjny pozostaje do Państwa dyspozycji również w miesiącach wakacyjnych pod adresem ars.docendi@uj.edu.pl oraz numerem telefonu 12 663 26 34.