Zapraszamy zarejestrowanych uczestników do udziału w konferencji

Miło nam zaprosić wszystkich zarejestrowanych uczestników do udziału w obradach sesji konferencyjnych już w najbliższym tygodniu.

Szczegółowy program wydarzenia oraz materiały dodatkowe – w tym streszczenia wszystkich referatów i plakaty, o których będziemy rozmawiać w sesji posterowej  – dostępne są na stronie: link.

Tegoroczna edycja konferencji odbędzie się zdalnie na platformie MS Teams. W pierwszym dniu obrad, czyli w poniedziałek 20 września odbędzie się inauguracyjna sesja plenarna połączona z wykładami ekspertów zagranicznych oraz cztery sesje panelowe, a także dyskusja z udziałem zaproszonych gości oraz sesja posterowa.

Drugi dzień (wtorek 21 września) w całości poświęcony będzie zaś wymianie wiedzy i doświadczeń w ramach konferencyjnych warsztatów.

Informacje organizacyjne wraz z linkami dostępowymi do rejestracji na warsztaty i do udziału w obradach zostały już rozesłane drogą mailową. Gdyby napotykali Państwo trudności techniczne w trakcie dołączania do spotkania, zachęcamy do skorzystania z poniższej instrukcji:

link do instrukcji dołączania do wydarzenia na platformie MS Teams

Jesteśmy przekonani, że konferencyjne spotkania on-line w ramach konferencji będą dla Państwa dobrą sposobnością do wielu ciekawych dyskusji - i źródłem inspiracji w dydaktycznej oraz naukowej pracy. Do zobaczenia!