Finał konkursu Teaching Slam

W dniu 24 października 2022 roku w Bibliotece Jagiellońskiej odbył się finał III edycji konkursu Teaching Slam – forum wymiany dobrych praktyk w dydaktyce akademickiej.

Decyzją Jury laureatami Konkursu zostali:

• I miejsce: zespół - dr hab. Brygida Kuźniak, prof. UJ i Milena Ingelevic-Citak (WPiA) z prezentacją pt. „Maks Konsulski na tropie - audioserial detektywistyczny
    z zakresu prawa międzynarodowego publicznego”
  • II miejsce ex aequo: zespół – dr Agata Cebera i dr Jakub Firlus (WPiA) z prezentacją pt. „Inkluzywny proces dydaktyczny” oraz dr hab. Michał Nowakowski (WL)
    z prezentacją pt. „Czy da się tego uczyć czyli o metodzie case-in-point w podnoszeniu kompetencji przywódczych”
  • III miejsce: dr hab. Tomasz Kania, prof. UJ (WMI) z prezentacją pt. „Metodyka Scrum w procesie nauczania opartego
    o projekty zespołowe”

Dodatkowo w czasie wydarzenia odbyło się głosowanie publiczności na najlepszą prezentację. Nagrody przyznano Panu
mgr Jakubowi Będkowskiemu (WNoZ) oraz zespołowi dr hab. Brygidzie Kuźniak, prof. UJ i dr Milenie Ingelevic-Citak (WPiA)

Finał konkursu był transmitowany na kanale „Jakość kształcenia UJ” przy wykorzystaniu platformy YouTube, a nagranie dostępne jest pod linkiem tutaj.