Kolejne spotkanie w ramach Dydaktycznych Dygresji

Już 2 grudnia o godz. 11:00 odbędzie się trzeci z kolei webinar z cyklu Dydaktycznych Dygresji. Tym razem prezentację wygłosi dr Olga Mastela z Wydziału Filologicznego UJ pochylając się nad tematem metody projektów w praktyce.

Zapraszamy Państwa do powrotu do korzeni metody projektów, czyli odpowiedzi studentów na problem istotny społecznie i samodzielne poszukiwanie przez nich możliwych rozwiązań. Spotkanie będzie stanowiło przestrzeń do dyskusji  o teoretycznych i praktycznych aspektach wdrażania nauczania i uczenia się opartego o projekt w pracy dydaktycznej.

Webinar odbędzie się w formie zdalnej na platformie MS Teams – zespół Dydaktyczne Dygresje. Wsparcie nauczyciela akademickiego – dostęp poprzez link lub kod: h33t6v4.

Gorąco zachęcamy do dołączenia do zespołu i uczestnictwo w wydarzeniu!