Dydaktyczne Dygresje: "Projekt X"

To już szóste spotkanie w tym sezonie cyklu. Zachęcamy do udziału w webinarium pod intrygującym tytułem „Projekt X” – autorska metoda kształcenia przyszłych nauczycieli akademickich na rzecz zrównoważonego rozwoju.

Termin: 10 lutego br. (piątek), w godz. 11:00-12:00

Pani dr hab. Aneta Rogalska-Marasińska, profesor w Zakładzie Pedagogiki Porównawczej w Katedrze Teorii Wychowania na Wydziale Nauk o Wychowaniu Uniwersytetu Łódzkiego, proponuje nam podjęcie dyskusji o tym, jak sprawić, by absolwenci wszystkich kierunków studiów na naszych uczelniach rozumieli wielostronność koncepcji zrównoważonego rozwoju, a nie utożsamiali jej jedynie z ekonomią czy ochroną środowiska – i co zrobić, by chcieli tę koncepcję wprowadzać w życie? Pani Profesor przedstawi autorski projekt kształcenia doktorantów, którzy w bezpośrednim kontakcie ze studentami będą mogli wykorzystać innowacyjne metody dydaktyczne i konteksty.

Przypominamy, że wszystkie informacje dotyczące spotkań organizowanych w ramach cyklu zamieszczane są w zespole na platformie MS Teams: Dydaktyczne Dygresje. Wsparcie nauczyciela akademickiego / dostęp przez kod: h33t6v4 lub link: kliknij tu, aby dołączyć do zespołu!