Dydaktyczne Dygresje: Neuroróżnorodność studentów

Siódme spotkanie tego sezonu "Dydaktycznych Dygresji" poświęcone będzie dobrym praktykom w pracy z osobami neuroróżnorodnymi i ich potrzebom dydaktycznym. Zapraszamy!

Termin: 24 lutego br. (piątek), w godz. 11:00-12:00

Pani Małgorzata Perdeus-Białek z Działu ds. Osób Niepełnosprawnych UJ zaprasza do dyskusji o pracy z osobami o szczególnych potrzebach edukacyjnych, a w tym szczególnie z osobami w spektrum autyzmu. Porozmawiamy o wątpliwościach i dylematach jakie mogą się rodzić, gdy w grupie mamy neuroróżnorodnych studentów i studentki.

Przypominamy, że wszystkie informacje dotyczące spotkań organizowanych w ramach cyklu zamieszczane są w zespole na platformie MS Teams: Dydaktyczne Dygresje. Wsparcie nauczyciela akademickiego / dostęp przez kod: h33t6v4 lub link: kliknij tu, aby dołączyć do zespołu!