Dydaktyczne Dygresje: Otwarta edukacja w sferze wirtualnej

Przed nami ósme spotkanie w cyklu "Dydaktycznych Dygresji". Najbliższy webinar pt. Otwarta edukacja w sferze wirtualnej. Jak wykorzystać kursy MOOC w kształceniu studentów odbędzie się już w piątek 10 marca, godz. 11:00-12:00.

Pani dr Iwona Maciejowska, profesor w Zakładzie Dydaktyki Chemii UJ oraz pan Wojciech Pudło z Centrum Zdalnego Nauczania UJ zapraszają do dyskusji nad istotą i możliwościami kursów typu MOOC. Porozmawiamy także o wątpliwościach i przeszkodach w stosowaniu narzędzi otwartej edukacji w publicznym szkolnictwie wyższym.

Przypominamy, że wszystkie informacje dotyczące spotkań organizowanych w ramach cyklu zamieszczane są w zespole na platformie MS Teams: Dydaktyczne Dygresje. Wsparcie nauczyciela akademickiego / dostęp przez kod: h33t6v4 lub link: kliknij tu, aby dołączyć do zespołu!