Dydaktyczne Dygresje: By Your Command. AI in Higher Education

O sztucznej inteligencji – i kwestii jej wykorzystania w procesie dydaktycznym na akademickim poziomie – będzie mowa podczas dziewiątego spotkania z cyklu "Dydaktycznych Dygresji". Zachęcamy do udziału i zaangażowania w dyskusję! Webinarium prowadzone będzie w języku angielskim.

Termin: 24 marca br. (piątek), godz. 11:00-12:00

Pan dr Aeddan Shaw z Instytutu Filologii Angielskiej na Wydziale Filologicznym UJ podejmie m.in. refleksję o możliwościach zastosowania w projektowaniu i prowadzeniu kształcenia na uczelni tak głośnego ostatnio narzędzia jak Chat GPT, zachęcając do dyskusji o związanych z nim zagrożeniach oraz możliwościach.

Przypominamy, że wszystkie informacje dotyczące spotkań organizowanych w ramach cyklu zamieszczane są w zespole na platformie MS Teams: Dydaktyczne Dygresje. Wsparcie nauczyciela akademickiego / dostęp przez kod: h33t6v4 lub link: kliknij tu, aby dołączyć do zespołu!