Wyniki sortowane według etykiety: konferencja

Konferencja Ars Docendi 2023: Nowa edycja i nowa publikacja

Znamy termin V Konferencji Ars Docendi. Tegoroczna edycja odbędzie się w dniach 25-26 września 2023 r. Już teraz zachęcamy do udziału w obradach - i do lektury publikacji będącej pokłosiem poprzedniej edycji.
Zapraszamy zarejestrowanych uczestników do udziału w konferencji

Zapraszamy zarejestrowanych uczestników do udziału w konferencji

Miło nam zaprosić wszystkich zarejestrowanych uczestników do udziału w obradach sesji konferencyjnych już w najbliższym tygodniu.
konferencja

Koniec naboru prezentacji - trwa rejestracja słuchaczy

Tegoroczny program naszych obrad nabiera już ostatecznych kształtów. Zakończyliśmy nabór oraz kwalifikację zarówno streszczeń wystąpień ustnych, jak i zgłoszeń do sesji posterowej. Konferencja odbędzie się w dniach 20-21 września 2021 r.
konferencja

Trwa nabór do sesji posterowej

Dziękujemy za nadesłane już streszczenia wystąpień ustnych. Wciąż zapraszamy do zgłaszania Państwa propozycji konferencyjnych plakatów!

Nasi goście zagraniczni

Z przyjemnością informujemy, że udział w inauguracji naszej konferencji potwierdzili zagraniczni eksperci.
aktualności konferencja

Otwarcie rejestracji na konferencję „Ars Docendi” 2021!