Wyniki sortowane według etykiety: warsztaty

aktualności warsztaty

Zdalne formy nauczania - zestawienie materiałów

16.03.2020
Szanowni Państwo, w związku z przeciwdziałaniem rozprzestrzenianiu się wirusa SARS-CoV-2 wśród społeczności akademickiej Uniwersytetu Jagiellońskiego, decyzją Władz Uniwersytetu Jagiellońskiego do 25 marca wstrzymane zostały wszystkie zajęcia dydaktyczne. Aby ograniczyć skutki czasowego zawieszenia zajęć – przede wszystkim opóźnienia w realizacji programu, nauczyciele zobowiązani są do stosowania zdalnych form nauczania.

Odwołanie warsztatów

12.03.2020
aktualności warsztaty

Ważna informacja - kontakt z biurem

12.03.2020
W związku z podjęciem działań zapobiegających rozprzestrzenianiu się koronawirusa zespół Biura Doskonalenia Kompetencji realizuje zadania wyłącznie w trybie zdalnym.

Zapisy na warsztaty dydaktyczne Ars Docendi

16.10.2019
Szanowni Państwo, uprzejmie informujemy, iż dnia 16 października 2019 r. o godz. 9:00 rozpoczęła się rejestracja na kursy modułowe.

Zapisy na warsztaty dydaktyczne Ars Docendi

01.10.2019
Serdecznie zapraszamy do udziału w warsztatach dydaktycznych Ars Docendi, służących zdobywaniu, poszerzaniu i aktualizacji wiedzy w zakresie dydaktyki akademickiej.
aktualności wydarzenia warsztaty

19.04.2019