Wyniki sortowane według etykiety: warsztaty

Rekrutacja na kurs Podstawy dydaktyki akademickiej - warsztaty Ars Docendi

Rekrutacja na kurs Podstawy dydaktyki akademickiej - warsztaty Ars Docendi

Uprzejmie informujemy, iż 7 marca 2023 r. o godz. 9:00 rozpoczęła się rejestracja na kurs Podstawy dydaktyki akademickiej - warsztaty Ars Docendi.
Zapisy na warsztaty dydaktyczne Ars Docendi

Zapisy na warsztaty dydaktyczne Ars Docendi

Uprzejmie informujemy, iż 11 października 2022 r. o godz. 9:00 rozpoczęła się rejestracja na kursy prowadzone w ramach warsztatów dydaktycznych Ars Docendi prowadzonych w semestrze zimowym 2022/2023.
aktualności warsztaty

Zdalne formy nauczania - zestawienie materiałów

Szanowni Państwo, w związku z przeciwdziałaniem rozprzestrzenianiu się wirusa SARS-CoV-2 wśród społeczności akademickiej Uniwersytetu Jagiellońskiego, decyzją Władz Uniwersytetu Jagiellońskiego do 25 marca wstrzymane zostały wszystkie zajęcia dydaktyczne. Aby ograniczyć skutki czasowego zawieszenia zajęć – przede wszystkim opóźnienia w realizacji programu, nauczyciele zobowiązani są do stosowania zdalnych form nauczania.

Odwołanie warsztatów