Wyniki sortowane według etykiety: dydaktyczne dygresje

aktualności dydaktyczne dygresje

Dydaktyczne Dygresje: Europejskie marzenia o mikropoświadczeniach w polskich realiach

Zapraszamy na kolejne webinarium w nowym sezonie Dydaktycznych Dygresji. Wraz z Wojciechem Wyżykowskim z Działu Rozwoju i Jakości Kształcenia w Centrum Wsparcia Dydaktyki UJ będziemy rozmawiać o mikropoświadczeniach oraz o realizacji programu Una Europa Microcredential in Sustainability.

Termin: 8 grudnia br. (piątek), godz. 11:00-12:15
aktualności dydaktyczne dygresje

Dydaktyczne Dygresje: AI w edukacji. Co tak naprawdę się zmienia?

Rozpoczynamy nowy, trzeci już sezon cyklu Dydaktyczne Dygresje! Na mocny początek - po przedpremierowym webinarium wrześniowym, które poprowadził profesor Mauro Mocerino z Australii - chcemy zaprosić Państwa do rozmowy z dr hab. Joanną Mytnik, prof. PG o sztucznej inteligencji.

Termin: 24 listopada br. (piątek), godz. 11:00-12:15
aktualności dydaktyczne dygresje

Dydaktyczne Dygresje: Tutoring - remedium w świecie VUCA, czyli jak na UJ kształcić "elastycznych" studentów

Jak niepewność przekształcić w cenioną na rynku pracy elastyczność, a zamiast biernej konsumpcji - uczyć kreatywnego współtworzenia rzeczywistości? To cele kształcenia metodą tutoringu. O takim kształceniu będzie mowa w ramach ostatniego w tym sezonie webinarium z cyklu Dydaktycznych Dygresji.

Termin: 30 czerwca br. (piątek), godz. 11:00-12:00
aktualności dydaktyczne dygresje

Dydaktyczne Dygresje: Depresja wśród osób studiujących. Jak rozumieć i radzić sobie z zaburzeniami zdrowia psychicznego młodych dorosłych

Ważny temat tuż przed sesją! Zapraszamy do rozmowy o depresji wśród studentek i studentów oraz komunikacji z osobami w kryzysie.

Termin: 16 czerwca br. (piątek), godz. 11:00-12:00

Dydaktyczne Dygresje: Przestrzenie ko-kreacji

Kreatywność, innowacje i rozwój - to hasła przewodnie spotkania z przedstawicielami zespołu Przestrzeni Kreatywnej Współpracy UJ, a także towarzyszącej mu dyskusji w ramach 12. webinarium w tym sezonie naszego cyklu.

Termin: 26 maja br. (piątek), godz. 11:00-12:00
aktualności dydaktyczne dygresje

Dydaktyczne Dygresje: „I co ja robię tu?” czyli o znaczeniu autorefleksji osób studiujących w procesie dydaktycznym

Nie tylko o tym czego, ale też dlaczego osoby studiujące uczą się na zajęciach - czyli o potrzebie refleksji na temat kompetencji zdobywanych przez studentki i studentów - będzie mowa w ramach 11. już webinarium.

Termin: 28 kwietnia br. (piątek), godz. 11:00-12:00