Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Warsztaty

Nawigacja okruszkowa Nawigacja okruszkowa

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Aktualności

Zdalne formy nauczania - zestawienie materiałów

16.03.2020
Szanowni Państwo, w związku z przeciwdziałaniem rozprzestrzenianiu się wirusa SARS-CoV-2 wśród społeczności akademickiej Uniwersytetu Jagiellońskiego, decyzją Władz Uniwersytetu Jagiellońskiego do 25 marca wstrzymane zostały wszystkie zajęcia dydaktyczne. Aby ograniczyć skutki czasowego zawieszenia zajęć – przede wszystkim opóźnienia w realizacji programu, nauczyciele zobowiązani są do stosowania zdalnych form nauczania.
więcej o Zdalne formy nauczania - zestawienie materiałów

Odwołanie warsztatów

12.03.2020
więcej o Odwołanie warsztatów

Ważna informacja - kontakt z biurem

12.03.2020
W związku z podjęciem działań zapobiegających rozprzestrzenianiu się koronawirusa zespół Biura Doskonalenia Kompetencji realizuje zadania wyłącznie w trybie zdalnym.
więcej o Ważna informacja - kontakt z biurem

Zapisy na warsztaty dydaktyczne Ars Docendi

16.10.2019
Szanowni Państwo, uprzejmie informujemy, iż dnia 16 października 2019 r. o godz. 9:00 rozpoczęła się rejestracja na kursy modułowe.
więcej o Zapisy na warsztaty dydaktyczne Ars Docendi

Zapisy na warsztaty dydaktyczne Ars Docendi

01.10.2019
Serdecznie zapraszamy do udziału w warsztatach dydaktycznych Ars Docendi, służących zdobywaniu, poszerzaniu i aktualizacji wiedzy w zakresie dydaktyki akademickiej.
więcej o Zapisy na warsztaty dydaktyczne Ars Docendi

Teaching Slam

19.04.2019
Dnia 10 kwietnia br. w ramach Tygodnia Jakości Kształcenia odbył się Konkurs "Teaching Slam" - forum wymiany dobrych praktyk w dydaktyce akademickiej, który został zorganizowany przez: Radę na rzecz Doskonalenia Dydaktyki Akademickiej "Ars Docendi", Pełnomocnika Rektora ds. jakości kształcenia oraz Biuro Doskonalenia Kompetencji w Centrum Wsparcia Dydaktyki UJ.
więcej o Teaching Slam