Wyniki sortowane według etykiety: dydaktyczne dygresje

Kolejne spotkanie w ramach Dydaktycznych Dygresji

Już 2 grudnia o godz. 11:00 odbędzie się trzeci z kolei webinar z cyklu Dydaktycznych Dygresji. Tym razem prezentację wygłosi dr Olga Mastela z Wydziału Filologicznego UJ pochylając się nad tematem metody projektów w praktyce.

Dydaktyczne Dygresje - spotkanie drugie

Zapraszamy na kolejny webinar w ramach Dydaktycznych Dygresji. 18 listopada o godz. 11:00 dr hab. Anna Sajdak-Burska, prof. UJ poprowadzi spotkanie pt. "Hospitalizacja zajęć. Narzędzie kontroli czy instrument wsparcia?". Wydarzenie odbędzie się zdalnie na platformie MS Teams.

Dydaktyczne Dygresje w semestrze zimowym 2022/2023

Pierwsze spotkanie w ramach nowego sezonu Dydaktycznych Dygresji odbędzie się 4 listopada 2022 r. Prezentację wygłosi dr Iwona Maciejowska, prof. UJ przewodnicząca Rady na rzecz Doskonalenia Dydaktyki Akademickiej Ars Docendi.