Dydaktyczne Dygresje:
Prawo autorskie a pisemne prace dyplomowe. 10 najczęstszych dylematów promotora/ki

Gdzie przebiega granica między plagiatem a omówieniem? Jak interpretować raport z systemu antyplagiatowego? Czy można przedłożyć pracę dyplomową, która była wcześniej opublikowana? Zapraszamy na dziesiąte webinarium z cyklu "Dydaktycznych Dygresji". Warto wziąć w nim udział, aby poznać odpowiedzi m.in. właśnie na te pytania.

Termin: 14 kwietnia br. (piątek), godz. 11:00-12:00

Dr Sybilla Stanisławska-Kloc z Katedry Prawa Własności Intelektualnej oraz dr Agnieszka Kowalska z Działu Rozwoju i Jakości Kształcenia w Centrum Wsparcia Dydaktyki UJ - Pełnomocniczka Rektora ds. wprowadzenia systemu antyplagiatowego - pospieszą nam z pomocą przy rozwiązywaniu codziennych problemów w relacjach dyplomant-promotor związanych z przestrzeganiem (lub nie) zapisów prawa autorskiego.

Przypominamy, że wszystkie informacje dotyczące spotkań organizowanych w ramach cyklu zamieszczane są w zespole na platformie MS Teams: Dydaktyczne Dygresje. Wsparcie nauczyciela akademickiego / dostęp przez kod: h33t6v4  lub link:
kliknij tu, aby dołączyć do zespołu!