aktualności konferencja

Profesjonalizacja roli nauczyciela akademickiego

22.06.2020
Jest nam niezmiernie miło przekazać informację, że publikacja pt. "Profesjonalizacja roli nauczyciela akademickiego" (ISBN: 978-83-233-4818-4) pod redakcją dr hab. Anny Sajdak-Burskiej, prof. UJ oraz dr Iwony Maciejowskiej została wydana. Jeszcze raz bardzo dziękujemy wszystkim autorom za owocną współpracę.
aktualności warsztaty

Zdalne formy nauczania - zestawienie materiałów

16.03.2020
Szanowni Państwo, w związku z przeciwdziałaniem rozprzestrzenianiu się wirusa SARS-CoV-2 wśród społeczności akademickiej Uniwersytetu Jagiellońskiego, decyzją Władz Uniwersytetu Jagiellońskiego do 25 marca wstrzymane zostały wszystkie zajęcia dydaktyczne. Aby ograniczyć skutki czasowego zawieszenia zajęć – przede wszystkim opóźnienia w realizacji programu, nauczyciele zobowiązani są do stosowania zdalnych form nauczania.

Odwołanie warsztatów

12.03.2020
aktualności warsztaty

Ważna informacja - kontakt z biurem

12.03.2020
W związku z podjęciem działań zapobiegających rozprzestrzenianiu się koronawirusa zespół Biura Doskonalenia Kompetencji realizuje zadania wyłącznie w trybie zdalnym.

Zakończenie Projektu

31.10.2019
Szanowni Państwo, uprzejmie informujemy, że dnia 31 października 2019 r. zakończyliśmy realizację Projekt POWER Ars Docendi - rozwój kompetencji dydaktycznych kadry Uniwersytetu Jagiellońskiego.
power aktualności

Rejestracja na kurs "Poszukiwanie informacji i ocena wiarygodności, bazy danych"

17.10.2019

serdecznie zapraszamy do udziału w ostatnim kursie realizowanym w ramach projektu Ars Docendi - rozwój kompetencji dydaktycznych kadry Uniwersytetu Jagiellońskiego pt. Poszukiwanie informacji i ocena wiarygodności, bazy danych.

Cele kursu: Doskonalenie kompetencji w zakresie pozyskiwania, oceny i weryfikacji informacji naukowej oraz przygotowanie do podejmowania działań prowadzących do rozwijania tych kompetencji u studentów
prowadzący: dr hab. Remigiusz Sapa, prof. UJ
termin: 26 października 2019 r. (sobota)
godzina: 9:00-13:45
miejsce: Wydział Zarządzania i Komunikacji Społecznej, ul. Łojasiewicza 4, sala nr 3.119
Sylabus kursu

Wszystkich zainteresowanych udziałem w kursie, prosimy o rejestrację poprzez formularz (rejestracja potrwa od 17 do 23 października br.)

Oferta skierowana jest do osób prowadzących zajęcia ze studentami naszej Uczelni, które będą mogły wykorzystać zdobyte umiejętności we własnej praktyce dydaktycznej. Po zakończeniu kursu otrzymają Państwo certyfikaty. Kurs jest nieodpłatny.