Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Aktualności

Nawigacja okruszkowa Nawigacja okruszkowa

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Aktualności

power

Zakończenie Projektu

31.10.2019
Szanowni Państwo, uprzejmie informujemy, że dnia 31 października 2019 r. zakończyliśmy realizację Projekt POWER Ars Docendi - rozwój kompetencji dydaktycznych kadry Uniwersytetu Jagiellońskiego.
power aktualności

Rejestracja na kurs "Poszukiwanie informacji i ocena wiarygodności, bazy danych"

17.10.2019
Szanowni Państwo,
 
serdecznie zapraszamy do udziału w ostatnim kursie realizowanym w ramach projektu Ars Docendi - rozwój kompetencji dydaktycznych kadry Uniwersytetu Jagiellońskiego pt. Poszukiwanie informacji i ocena wiarygodności, bazy danych.
 
Cele kursu: Doskonalenie kompetencji w zakresie pozyskiwania, oceny i weryfikacji informacji naukowej oraz przygotowanie do podejmowania działań prowadzących do rozwijania tych kompetencji u studentów
prowadzący: dr hab. Remigiusz Sapa, prof. UJ
termin: 26 października 2019 r. (sobota)
godzina: 9:00-13:45
miejsce: Wydział Zarządzania i Komunikacji Społecznej, ul. Łojasiewicza 4, sala nr 3.119    
Sylabus kursu

Wszystkich zainteresowanych udziałem w kursie, prosimy o rejestrację poprzez formularz (rejestracja potrwa od 17 do 23 października br.)
 
Oferta skierowana jest do osób prowadzących zajęcia ze studentami naszej Uczelni, które będą mogły wykorzystać zdobyte umiejętności we własnej praktyce dydaktycznej. Po zakończeniu kursu otrzymają Państwo certyfikaty. Kurs jest nieodpłatny.
 
 
aktualności warsztaty

Zapisy na warsztaty dydaktyczne Ars Docendi

16.10.2019
Szanowni Państwo, uprzejmie informujemy, iż dnia 16 października 2019 r. o godz. 9:00 rozpoczęła się rejestracja na kursy modułowe.
aktualności warsztaty

Zapisy na warsztaty dydaktyczne Ars Docendi

01.10.2019
Serdecznie zapraszamy do udziału w warsztatach dydaktycznych Ars Docendi, służących zdobywaniu, poszerzaniu i aktualizacji wiedzy w zakresie dydaktyki akademickiej.
aktualności wydarzenia warsztaty

Teaching Slam

19.04.2019
Dnia 10 kwietnia br. w ramach Tygodnia Jakości Kształcenia odbył się Konkurs "Teaching Slam" - forum wymiany dobrych praktyk w dydaktyce akademickiej, który został zorganizowany przez: Radę na rzecz Doskonalenia Dydaktyki Akademickiej "Ars Docendi", Pełnomocnika Rektora ds. jakości kształcenia oraz Biuro Doskonalenia Kompetencji w Centrum Wsparcia Dydaktyki UJ.
power

Zaliczenie kursów

01.04.2019
kurs może zostać zaliczony (a tym samym Państwo mogą otrzymać certyfikaty) tylko w przypadku udokumentowanego wprowadzenia zdobytych/rozwiniętych kompetencji w praktykę dydaktyczną. Zatem należy przesłać sylabus prowadzonego przez Państwa kursu (lub scenariusz zajęć/wystąpienia) do prowadzących kurs.