power aktualności

Rejestracja na kurs "Poszukiwanie informacji i ocena wiarygodności, bazy danych"

17.10.2019

serdecznie zapraszamy do udziału w ostatnim kursie realizowanym w ramach projektu Ars Docendi - rozwój kompetencji dydaktycznych kadry Uniwersytetu Jagiellońskiego pt. Poszukiwanie informacji i ocena wiarygodności, bazy danych.

Cele kursu: Doskonalenie kompetencji w zakresie pozyskiwania, oceny i weryfikacji informacji naukowej oraz przygotowanie do podejmowania działań prowadzących do rozwijania tych kompetencji u studentów
prowadzący: dr hab. Remigiusz Sapa, prof. UJ
termin: 26 października 2019 r. (sobota)
godzina: 9:00-13:45
miejsce: Wydział Zarządzania i Komunikacji Społecznej, ul. Łojasiewicza 4, sala nr 3.119
Sylabus kursu

Wszystkich zainteresowanych udziałem w kursie, prosimy o rejestrację poprzez formularz (rejestracja potrwa od 17 do 23 października br.)

Oferta skierowana jest do osób prowadzących zajęcia ze studentami naszej Uczelni, które będą mogły wykorzystać zdobyte umiejętności we własnej praktyce dydaktycznej. Po zakończeniu kursu otrzymają Państwo certyfikaty. Kurs jest nieodpłatny.

aktualności warsztaty

Zapisy na warsztaty dydaktyczne Ars Docendi

16.10.2019
Szanowni Państwo, uprzejmie informujemy, iż dnia 16 października 2019 r. o godz. 9:00 rozpoczęła się rejestracja na kursy modułowe.
aktualności warsztaty

Zapisy na warsztaty dydaktyczne Ars Docendi

01.10.2019
Serdecznie zapraszamy do udziału w warsztatach dydaktycznych Ars Docendi, służących zdobywaniu, poszerzaniu i aktualizacji wiedzy w zakresie dydaktyki akademickiej.
aktualności wydarzenia warsztaty

19.04.2019

Zaliczenie kursów

01.04.2019
kurs może zostać zaliczony (a tym samym Państwo mogą otrzymać certyfikaty) tylko w przypadku udokumentowanego wprowadzenia zdobytych/rozwiniętych kompetencji w praktykę dydaktyczną. Zatem należy przesłać sylabus prowadzonego przez Państwa kursu (lub scenariusz zajęć/wystąpienia) do prowadzących kurs.
power aktualności

Zostały miejsca na czterech kursach realizowanych w ramach projektu POWER Ars Docendi

22.01.2019