aktualności wydarzenia warsztaty

19.04.2019

Zaliczenie kursów

01.04.2019
kurs może zostać zaliczony (a tym samym Państwo mogą otrzymać certyfikaty) tylko w przypadku udokumentowanego wprowadzenia zdobytych/rozwiniętych kompetencji w praktykę dydaktyczną. Zatem należy przesłać sylabus prowadzonego przez Państwa kursu (lub scenariusz zajęć/wystąpienia) do prowadzących kurs.
power aktualności

Zostały miejsca na czterech kursach realizowanych w ramach projektu POWER Ars Docendi

22.01.2019

Zakończyliśmy kolejny semestr - kursy w ramach projektu POWER Ars Docendi