Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Aktualności

Nawigacja okruszkowa Nawigacja okruszkowa

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Dydaktyczne Dygresje: Przestrzenie ko-kreacji

Kreatywność, innowacje i rozwój - to hasła przewodnie spotkania z przedstawicielami zespołu Przestrzeni Kreatywnej Współpracy UJ, a także towarzyszącej mu dyskusji w ramach 12. webinarium w tym sezonie naszego cyklu.

Termin: 26 maja br. (piątek), godz. 11:00-12:00

Być może zauważyliście już Państwo na kilku wydziałach sale inne niż wszystkie? Kolorowe, z ruchomymi tablicami, jak w teleturniejach i - o zgrozo - bez katedry? Może było to inspiracją do postawienia sobie pytania - czemu one służą? O tym podyskutujemy w trakcie kolejnych Dydaktycznych Dygresji. Panowie dr Paweł Ścigaj oraz dr Maksymilian Galon porozmawiają z nami o współpracy UJ ze środowiskiem zewnętrznym, współpracy wychodzącej poza jednokierunkowy transfer know-how, pozwalającej na tworzenie innowacji w wyniku aktywowania naszej kreatywności. 
 
Przypominamy, że wszystkie informacje dotyczące spotkań organizowanych w ramach cyklu zamieszczane są w zespole na platformie MS Teams: Dydaktyczne Dygresje. Wsparcie nauczyciela akademickiego / dostęp przez kod: h33t6v4  lub link:
kliknij tu, aby dołączyć do zespołu!