Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Aktualności

Nawigacja okruszkowa Nawigacja okruszkowa

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Dydaktyczne Dygresje: AI w edukacji. Co tak naprawdę się zmienia?

Rozpoczynamy nowy, trzeci już sezon cyklu Dydaktyczne Dygresje! Na mocny początek - po przedpremierowym webinarium wrześniowym, które poprowadził profesor Mauro Mocerino z Australii - chcemy zaprosić Państwa do rozmowy z dr hab. Joanną Mytnik, prof. PG o sztucznej inteligencji.

Termin: 24 listopada br. (piątek), godz. 11:00-12:15

Wraz z Panią Profesor będziemy rozmawiać na najbardziej gorący - i najczęściej wskazywany przez Państwa w ankiecie podsumowującej poprzedni sezon - temat sztucznej inteligencji w procesie edukacyjnym.

  • Czy AI jest dla nas osób prowadzących zajęcia zagrożeniem czy wsparciem?

  • Jak studentki i studenci mogą wykorzystać AI z pożytkiem dla siebie i swojego nauczania?

Zgodnie z najliczniej wskazywaną propozycją terminu zapraszamy na spotkania połączone z dyskusją w kolejne piątki - parzyste dni danego miesiąca. Wyraziliście Państwo w ankiecie potrzebę dłuższych dyskusji, dlatego w tym roku proponujemy do 45 min. prezentacji i do 30 min. na pytania i odpowiedzi.

Plan najbliższych webinariów i informacje dotyczące spotkań organizowanych w ramach cyklu zamieszczane są w zespole na platformie MS Teams: Dydaktyczne Dygresje. Wsparcie nauczyciela akademickiego / dostęp przez kod: h33t6v4  lub link: kliknij tu, aby dołączyć do zespołu!