aktualności wydarzenia

Prezentacja z konferencji pt. Modernizacja systemu oświatowego - propozycje zmian i wdrażania dobrych praktyk edukacyjnych

24.05.2018
Prezentacja dr Iwony Maciejowskiej z konferencji pt. Modernizacja systemu oświatowego - propozycje zmian i wdrażania dobrych praktyk edukacyjnych, organizowanej przez Uniwersytet Pedagogiczny w Krakowie.
aktualności

Zapisy na warsztaty "Metody aktywizujące - kierunki humanistyczne i społeczne"

30.04.2018
Pozostało jeszcze kilka wolnych miejsc na kursie "Metody aktywizujące - kierunki humanistyczne i społeczne".

Konsultacje indywidualne

17.04.2018
Informujemy, że konsultacje indywidualne, które są przewidziane w ramach każdego kursu w projekcie POWER "Ars Docendi- rozwój kompetencji dydaktycznych kadry Uniwersytetu Jagiellońskiego" w przypadku kursów I edycji powinny się odbyć najpóźniej do końca września br.

17.04.2018
Informujemy, że certyfikaty uczestnictwa w kursie w ramach projektu POWER "Ars Docendi- rozwój kompetencji dydaktycznych kadry Uniwersytetu Jagiellońskiego" otrzymają Państwo po spełnieniu poniższych kryteriów.

VI Konferencja Dydaktyki Akademickiej Ideatorium

20.03.2018
Zachęcamy do zapoznania się z programem VI Konferencji Dydaktyki Akademickiej Ideatorium, adresowanej do nauczycieli akademickich, która odbędzie się w dniach 26-27 czerwca 2018 r. na Uniwersytecie Gdańskim.
aktualności

Rejestracja na warsztaty "Jak zaprojektować kurs - kierunki humanistyczne i społeczne"

14.03.2018
Serdecznie zapraszamy doktorantów do uczestnictwa w warsztatach "Jak zaprojektować kurs - kierunki humanistyczne i społeczne".