Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Aktualności

Nawigacja okruszkowa Nawigacja okruszkowa

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Aktualności

aktualności wydarzenia

Prezentacja z konferencji pt. Modernizacja systemu oświatowego - propozycje zmian i wdrażania dobrych praktyk edukacyjnych

24.05.2018
Prezentacja dr Iwony Maciejowskiej z konferencji pt. Modernizacja systemu oświatowego - propozycje zmian i wdrażania dobrych praktyk edukacyjnych, organizowanej przez Uniwersytet Pedagogiczny w Krakowie.
aktualności

Zapisy na warsztaty "Metody aktywizujące - kierunki humanistyczne i społeczne"

30.04.2018
Pozostało jeszcze kilka wolnych miejsc na kursie "Metody aktywizujące - kierunki humanistyczne i społeczne".
power

Konsultacje indywidualne

17.04.2018
Informujemy, że konsultacje indywidualne, które są przewidziane w ramach każdego kursu w projekcie POWER "Ars Docendi- rozwój kompetencji dydaktycznych kadry Uniwersytetu Jagiellońskiego" w przypadku kursów I edycji powinny się odbyć najpóźniej do końca września br.
power

Certyfikaty

17.04.2018
Informujemy, że certyfikaty uczestnictwa w kursie w ramach projektu POWER "Ars Docendi- rozwój kompetencji dydaktycznych kadry Uniwersytetu Jagiellońskiego" otrzymają Państwo po spełnieniu poniższych kryteriów.
wydarzenia

VI Konferencja Dydaktyki Akademickiej Ideatorium

20.03.2018
Zachęcamy do zapoznania się z programem VI Konferencji Dydaktyki Akademickiej Ideatorium, adresowanej do nauczycieli akademickich, która odbędzie się w dniach 26-27 czerwca 2018 r. na Uniwersytecie Gdańskim.
aktualności

Rejestracja na warsztaty "Jak zaprojektować kurs - kierunki humanistyczne i społeczne"

14.03.2018
Serdecznie zapraszamy doktorantów do uczestnictwa w warsztatach "Jak zaprojektować kurs - kierunki humanistyczne i społeczne".