Projekt POWER

Szanowni Państwo, uprzejmie informujemy, że dnia 31 października 2019 r. zakończyliśmy realizację Projekt POWER Ars Docendi – rozwój kompetencji dydaktycznych kadry Uniwersytetu Jagiellońskiego. Więcej informacji na tej stronie.

Zakończenie Projektu

31.10.2019
Szanowni Państwo, uprzejmie informujemy, że dnia 31 października 2019 r. zakończyliśmy realizację Projekt POWER Ars Docendi - rozwój kompetencji dydaktycznych kadry Uniwersytetu Jagiellońskiego.
więcej o Zakończenie Projektu

17.10.2019
więcej o Rejestracja na kurs "Poszukiwanie informacji i ocena wiarygodności, bazy danych"

Zaliczenie kursów

01.04.2019
kurs może zostać zaliczony (a tym samym Państwo mogą otrzymać certyfikaty) tylko w przypadku udokumentowanego wprowadzenia zdobytych/rozwiniętych kompetencji w praktykę dydaktyczną. Zatem należy przesłać sylabus prowadzonego przez Państwa kursu (lub scenariusz zajęć/wystąpienia) do prowadzących kurs.
więcej o Zaliczenie kursów

22.01.2019
więcej o Zostały miejsca na czterech kursach realizowanych w ramach projektu POWER Ars Docendi

Zakończyliśmy kolejny semestr - kursy w ramach projektu POWER Ars Docendi