Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Nawigacja okruszkowa Nawigacja okruszkowa

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Szanowni Państwo, uprzejmie informujemy, że dnia 31 października 2019 r. zakończyliśmy realizację Projekt POWER Ars Docendi – rozwój kompetencji dydaktycznych kadry Uniwersytetu Jagiellońskiego. Więcej informacji na tej stronie.

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Kursy

Przygotowane dla Państwa kursy są odpowiedzią na zgłaszane w minionych latach do Centrum Doskonalenia Dydaktyki Akademickiej Ars Docendi UJ potrzeby nauczycieli akademickich. Ich głównym celem jest wsparcie wykładowców UJ w znalezieniu odpowiedzi na pytanie: JAK UCZYĆ SKUTECZNIEJ?

Skrojona na miarę oferta  jest przede wszystkim bardzo praktyczna. Kursy poruszają zagadnienia nurtujące naszych nauczycieli – ich  prawdziwe  problemy, codzienne  wątpliwości i proponują konkretne rozwiązania.

Każdy z kursów jest oparty na dobrych wzorcach  i najlepszych rozwiązaniach – zarówno polskich, jak i zagranicznych. Znakomitą część kursów prowadzą uznani specjaliści z naszej uczelni (Prowadzący), a pozostałe -  eksperci zewnętrzni.

Działania, który oferujemy w ramach projektu „Ars docendi – doskonalenie kadry dydaktycznej UJ”, to także platforma wymiany doświadczeń i uczenia się od siebie nawzajem. Tworzymy Community of practice i Community of learners – zapraszamy Państwa do bycia częścią tej społeczności.

Projekt Ars Docendi oferuje kompleksowe wsparcie nauczycielom akademickim. Zarówno możliwość zdobycia nowej i rozszerzenia już posiadanej wiedzy i umiejętności, ale także wsparcie w planowaniu zmian w prowadzonych zajęciach dydaktycznych oraz bezpośrednią pomoc w implementacji zamierzonych działań (konsultacje, hospitacje wspierające).

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Fundusze Europejskie

Unia Europejska