Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Projekt POWER

Nawigacja okruszkowa Nawigacja okruszkowa

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Szanowni Państwo, uprzejmie informujemy, że dnia 31 października 2019 r. zakończyliśmy realizację Projekt POWER Ars Docendi – rozwój kompetencji dydaktycznych kadry Uniwersytetu Jagiellońskiego. Więcej informacji na tej stronie.

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Rejestracja

Szanowni Państwo,

rekrutacja do udziału w projekcie oparta będzie na analizie Państwa odpowiedzi w formularzu rejestracyjnym, zatem samo złoszenie nie oznacza udziału w kursie. W celu uzupełnienia formularza prosimy o przejście na stronę rejestracji i wybranie tematów kursów, które Państwa interesują (sylabusy znajdują się na stronie internetowej w zakładce "kursy"). Zakwalifikowane osoby otrzymają informację na temat daty i miejsca konkretnego warsztatu i wtedy będą mogły potwierdzić ostatecznie swój udział.

Projekt zakłada udział jednej osoby w jednym kursie w ciagu trwania całego projektu, dlatego prosimy, aby osoby, które już uczestniczyły w naszym szkoleniu, nie rejestrowały się ponownie.

"Ars Docendi - rozwój kompetencji dydaktycznych kadry Uniwersytetu Jagiellońskiego".

    Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Zapraszamy!

Biuro Doskonalenia Kompetencji
Centrum Wsparcia Dydaktyki
Uniwersytet Jagielloński w Krakowie
ul. Gołębia 24, pok. 15a
31-007 Kraków

Przesłanie formularza zgłoszenia oznacza wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych w zakresie: imię i nazwisko, stopień naukowy, afiliacja, telefon kontaktowy, adres email w celu rejestracji do udziału w projkecie „Ars Docendi – rozwijanie kompetencji dydaktycznych kadry UJ” zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016.

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Fundusze Europejskie

Unia Europejska